Producent przyczep samochodowych i Lawet - BORO

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE PRODUCENTA PRZYCZEP I LAWET FIRMY BORO!

W 2004 roku firma Boro wkroczyła na polski i europejski rynek przyczep i lawet . Obecnie posiada ona przedstawicieli oraz punkty handlowe na rynku belgijskim, czeskim, francuskim, holenderskim, niemieckim, norweskim, rosyjskim, rumuńskim, szwajcarskim, szwedzkim i węgierskim. Jej zespół stworzony jest przez ambitnych i dynamicznych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w produkcji przyczep, lawet oraz zabudów samochodowych.

W firmie Boro na 12.000 m2 powierzchni hal montażowych wdrażane są na bieżąco najnowsze technologie produkcyjne, w celu dostosowania się nawet do najbardziej wyrafinowanych wymagań klientów.

Tak wygląda profil oferty:

- lawety samochodowe

- przyczepy samochodowe lekkie

- przyczepy samochodowe ciężkie uniwersalne

- przyczepy samochodowe specjalistyczne

W firmie Boro tworzone są bardzo trwałe oraz bezpieczne lawety, przyczepy i zabudowy. Wszystkie wyroby zanim opuszczą halę produkcyjną przechodzą cały szereg testów jakościowych. Pracownicy dbają o to, by przyczepy, lawety i zabudowy były zawsze najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest homologacja europejska oraz Certyfikat ISO.

Przyszłych klientów na pewno usatysfakcjonuje pełen wachlarz opcji dodatkowych, ulepszających aktualną ofertę. Zespół specjalistów firmy Boro z łatwością potrafi stworzyć każdy rodzaj przyczepy jednoosiowej i wieloosiowej, również te przyczepy o nietypowych wymiarach oraz do przewozu specjalistycznych ładunków. Na Państwa życzenie może zostać skonfigurowana długość, szerokość, wysokość oraz inne parametry przyczepy czy lawety. Kolejnym powodem do zadowolenia będzie fachowo dopasowana zabudowa samochodowa pod każdy typ samochodu oraz w zależności od jej przeznaczenia.

Boro to najlepsze przyczepy, a zaświadczyć może o tym stale rosnąca liczba zadowolonych klientów oraz otrzymanie w 2010 i 2011 roku nagrody "Gazeli Biznesu". Stawiając na przyczepy Boro, stawiasz na jakość! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym katalogiem.